1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi
0

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Bursa’nın en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Bursa Jinemed Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bursa’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi - Bursa En İyi Tüp Bebek Merkezi
Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Bursa’da bulunan ve Op.Dr. Murat Erdemir tarafından yönetilen Jinemed Tüp Bebek Merkezi, 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bursalıların tercih ettiği önemli merkezlerden biri olan Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, dünya üzerinde sayılı merkezler arasında yer alan embriyo izleme sistemi ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere en uygun tedavi yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir. Bu Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Kısırlık Tedavisi
 • Riskli Gebelik Takipleri
 • Tüp Bebek (IVF)-Mikroenjeksiyon (ICSI)
 • Histeroskopi
 • Mikrocerrahi
 • Vajinismus
 • Menopoz
 • Kadın Hastalıkları
 • Çip Bebek
 • Embriyo İzleme
 • Erkek ve Kadın İnfertilitesi

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi İletişim-Telefon 

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 4442779 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan 4442779 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Merkeze giderek yüz yüze randevu oluşturabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: Otobüs – 95, Otobüs – B/4, Otobüs – B/41-C, Otobüs – B/46, Otobüs – 43/H

Metro: Metro – 1

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi - En İyi Tüp Bebek Merkezi Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Konum-Yol Tarifi

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, FSM Bulvarı, Fethiye Mah. Alev Sok. üzerinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi FSM Bulvarı, Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18 Nilüfer / BURSA

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Yorumları

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi Yorumları - Bursa En İyi Tüp Bebek Merkezi
Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkında çeşitli platformlarda birçok yorum ve değerlendirme bulunmaktadır. Bu yorumlar arasında olumlu ve olumsuz yorumlar da yer almaktadır. Bazı yorumlar şunlardır:

Olumlu Yorumlar:

 • Merkezdeki doktorlar ve personelin ilgi ve alakası çok iyiydi.
 • Tedavi sürecinde tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar anlatıldı.
 • Başarılı sonuçlar elde edildi ve bebek sahibi olduk.
 • Merkezdeki cihazlar ve ekipmanlar modern ve yüksek kaliteli.

Olumsuz Yorumlar:

 • Bazı hastaların yaşadığı iletişim sorunları nedeniyle tedavi süreci zorlaştı.
 • Tedavi sürecinde yaşanan gecikmeler bazı zorluklara neden oldu.
 • Yüksek maliyetler nedeniyle tedaviye devam etmek zor oldu.
 • Bazı tedavilerde başarısız sonuçlar elde edildi.

Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkındaki yorumlar, her bir çiftin bireysel tecrübelerine ve beklentilerine bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, merkezin modern tesisleri, deneyimli doktorları ve başarılı tedavi sonuçları hakkında olumlu yorumlar yapılmaktadır. Merkezin bazı iletişim sorunları ve yüksek maliyetleri nedeniyle bazı olumsuz yorumlar da yapılmıştır.

→Yorum:Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy Verildi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir