1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
0

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Bursa’nın en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bursa’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi - Bursa En İyi Tüp Bebek Merkezi
Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır.Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Prof. Dr. Gürkan UNCU
 • Prof. Dr. Kemal ÖZERKAN
 • Doç. Dr. Bilge ÇETİNKAYA DEMİR
 • Doç. Dr. Işıl KASAPOĞLU
 • Doç. Dr. Adnan ORHAN

Bu doktorlar, Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Tüp Bebek(IVF),
 • Laparoskopi,
 • Histeroskopi,
 • Kolposkopi,
 • Yumurta Toplama (OPU),
 • Mikroenjeksiyon,
 • Aşılama,
 • Embryo Transferi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi İletişim Telefon 

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası (224) 295 00 00 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan (224) 295 00 00 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: 2/U, 43/A, 7/A, 7/S, B/24, B/34-U, E/12, E/13

Metro: M2

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Konum- Yol Tarifi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Görükle Kampüsüde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Görükle Kampüsü, 16059, Nilüfer -BURSA

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Bursa Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy Verildi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir