1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
0

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Çorum en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Çorum’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi - Çorum Tüp Bebek Merkezi
Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır.Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Doç. Dr. Ümit GÖRKEM – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • Doç. Dr. Cihan TOĞRUL – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • Op. Dr. Pınar YILDIRIM –  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • Doç.Dr. EMİNE ARSLAN
 • Doç. Dr. ÖZGÜR KOÇAK
 • Uzm. Dr. CEYHAN TAŞDELEN
 • Uzm. Dr. MEHMET ŞANLI
 • Uzm. Dr. ÖZLEM IŞITAN
 • Uzm. Dr. SABİNA KOÇAK

Bu doktorlar, Çorum Hitit Üniversitesi Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Tüp Bebek
 • Histeroskopi ve laparoskopi,
 • Yumurtlama tedavisi,
 • Aşılama (IUI),
 • Yumurta toplama (OPU),
 • Sperm toplama (TESE),
 • Mikroenjeksiyon (ICSI),
 • Embriyo transferi (ET),
 • Embriyo dondurma-çözme işlemleri

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi İletişim Telefon 

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası +90 (364) 219 30 00 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan +90 (364) 219 30 00 numarasını veya Alo184 arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları - Çorum Tüp Bebek Merkezi
Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: (2A-4A-4B-6A-8A-8B-9A
-10A-11A-11B-11C-13A-14A-16A)

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi – Konum

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Çorum’un Merkezin’de, Çepni Mah. İnönü Caddesi üzerinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Çepni Mah. İnönü Caddesi No:176 Merkez ÇORUM Türkiye

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Çorum Hitit Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

4.7/5 - (3 Oy Verildi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir