1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi
5

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Denizli’nın en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Denizli’de başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi-En İyi Tüp Bebek Merkezleri
Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır.Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Opr. Dr. MURAT GÖKHAN KİNAŞ
 • Opr. Dr. TİMUÇİN KURTULUŞ MERMER
 • Opr. Dr. YALÇIN ARICAN
 • Opr. Dr. ERDAL BİLEN
 • Opr. Dr. BERFİN CAN GÖK
 • Opr. Dr. BUĞRA ŞAHİN
 • Opr. Dr. GİZEM CURA ŞAHİN
 • Opr. Dr. NİHAN GÜRKAN KARATAŞ
 • Opr. Dr. GİZEM AŞÇIOĞLU
 • Opr. Dr. ELİF AVŞAROĞLU ERCAN
 • Opr. Dr. MERT MEVLÜT AKAR
 • Opr. Dr. HAYRETTİN GÜLER
 • Opr. Dr. KIVANÇ KAYHAN

Bu doktorlar, Denizli Devlet Hastanesi Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Tüp Bebek
 • Kısırlık (infertilite)
 • Yumurtalık Takibi ve Planlı Birliktelik
 • Aşılama
 • Yumurta Toplama (OPU)
 • Embriyo Transferi
 • Ultrasonografi
 • Spermiogram(sperm tahlili)
 • Sonohisterografi (Sulu Ultrasonografi)
 • Rahim Filmi (Histerosalpingografi-HSG)

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi İletişim- Telefon 

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası +90 (258) 263 93 11 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan +90 (258) 263 93 11 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları - En İyi Tüp Bebek Merkezleri
Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: 110, 140, 230, 270, 310, 320, 390

Dolmuş: Fakülte-Çamlık, Ulus, Adliye, Bakırlı, Akkonak dolmuşları geçmektedir.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi-Ulaşım 

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Denizli’nın Merkezefendi ilçesinde, Sırakapılar Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. üzerinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sırakapılar Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:3 Merkezefendi /DENİZLİ Türkiye

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy Verildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. epeyce faydalı bir makale oldu benim için karşılaştığıma sevindim

 2. detaylı bir bilgilendirme olmuş fayda gördüm teşekkür ederim

 3. şu sıralar araştırma yapıyordum bu paylaşımla karşılaştığım iyi oldu sağ olun

 4. Detaylı bir içerik olmuş. Üstelik de akıcı. Teşekkürler

 5. Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir