1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi
0

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Elazığ en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Elazığ Medikal Hospital Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Elazığ’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi - Elazığ Tüp Bebek Merkezi
Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Doktorları 

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır.Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Doç. Dr. NURİ PEKER
 • Yrd. Doç. Dr. SAMİ GÜNGÖR
 • Op. Dr. EMİNE KARHAN DEMİR
 • Op. Dr. MEHMET YAMAN

Bu doktorlar, Elazığ Medikal Hospital Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Doğurganlık Katsayı Testi
 • Gebelik Şansını Arttıran Cerrahi Uygulamalar
 • PRP
 • Sperm Testi
 • Laparoskopi
 • Hamile Kalma Olasılığını Arttıran Destekleyici Tedaviler
 • Tüp Bebek (IVF) ve (ICSI) teknikleri
 • Mikro TESE, PESA ve TESA Uygulamaları
 • Yumurta ve Embriyolara Lazer Uygulamaları (Zona, Drilling ve Assisted Hatching / Yuvalama)
 • Rahim İçi Zarı Gömülgenliğinin Arttırılması İşlemleri (Injury / Nadas Tekniği)
 • Blastokist Transferi
 • Ultrasonlarla Yumurta Gelişmesi Takibi ve Embriyo Transferi
 • Embriyo ve Blastokist Biyopsileri ve Gebelik Öncesi Genetik Ayrıştırma (PGD, PGS, CGH)
 • Sperm, Yumurta ve Embriyo Dondurma

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi İletişim Telefon 

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası +90 4440223 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi - Elazığ Tüp Bebek Merkezleri
Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan +90 4440223 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir 

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: 26, 3, 8, 9

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi- Ulaşım

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi, Elazığ’nın Merkezinde, Olgunlar, Atatürk Blv. üzerinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi Olgunlar, Atatürk Blv. No:5, 23040 Elâzığ Merkez/Elazığ, Türkiye

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Elazığ Medikal Hospital Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

Gönderiye Oy Ver!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir