1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
0

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde tüp bebek tedavisi görenler ve Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Elazığ en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Fırat Üniversitesi Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Elazığ’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi - Elazığ Tüp Bebek Merkezi
Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları 

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır.Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Prof.Dr. Salih Burçin KAVAK
 • Prof.Dr. Alpaslan AKYOL
 • Prof.Dr. Remzi ATILGAN
 • Doç.Dr. Ebru ÇELİK KAVAK
 • Doç.Dr. Şehmus PALA
 • Dr. Öğretim Üyesi Şeyda YAVUZKIR
 • Dr. Öğretim Üyesi Melike BAŞPINAR

Bu doktorlar, Fırat Üniversitesi Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Tüp bebek (IVF)/mikroenjeksiyon (ICSI)
 • Laparoskopi
 • Histeroskopi
 • Histerosalpingorafi
 • Sonohisterografi
 • Aşılama
 • 4 boyutlu ultrason ve dopler USG ile anomali taraması
 • İdrar kaçırma problemleri
 • Yumurtlama takibi
 • Myom (Rahim Urları)
 • Rahim sarkmaları

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi İletişim Telefon 

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0424-233 35 55 – (Dahili 2112) ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan 0424-233 35 55 – (Dahili 2112) numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir 

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs:1, 25, 26, 29, 4, 46

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi - En İyi Tüp Bebek Merkezleri
Fırat Üniversitesi  Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi- Ulaşım

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, Elazığ’nın Merkezinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Üniversite, 23200 Merkez/Elazığ, Türkiye

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Fırat Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy Verildi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir