1. Anasayfa
 2. Tüp Bebek Hastaneleri

Soranus Tüp Bebek Merkezi

Soranus Tüp Bebek Merkezi
0

Soranus Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorularınız veya Bursa’nın en iyi tüp bebek merkezini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Soranus Tüp Bebek Merkezi, Tüp Bebek Tedavisi, Androloji, Endoskopik Cerrahi, Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite (Kısırlık) gibi alanlarda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Soranus Tüp Bebek Merkezi, çiftlerin kısırlık sorunlarına çözüm bulmak için son teknoloji yöntemleri kullanır. Merkezde, tüp bebek, mikroenjeksiyon (ICSI), dondurulmuş embriyo transferi, preimplantasyon genetik tanı (PGT) gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca, kadın ve erkek infertilitesi, tekrarlayan düşükler, polikistik over sendromu, endometriozis ve diğer jinekolojik problemler gibi konularda da hizmet verir.

Soranus Tüp Bebek Merkezi’nin uzman kadrosu, başarılı tüp bebek tedavisi için son teknoloji cihazlarla donatılmış bir laboratuvarla birlikte çalışmaktadır. Merkez, kaliteli hizmeti ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Soranus Tüp bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bursa’da başarılı bir tüp bebek merkezi arayışı içerisindeyseniz makaleyi okuyup karar verebilirsiniz!

Soranus Tüp Bebek Merkezi - Bursa En İyi Tüp Bebek Merkezi
Soranus Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Soranus Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman ve deneyimli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Merkezin doktorları, tüp bebek tedavisi, jinekolojik endokrinoloji ve infertilite alanlarında uzmanlaşmıştır. Soranus Tüp Bebek Merkezi doktorları şunlardır:

 • Dr. AYDIN ORHANER
 • Dr. ALİ RIZA AYDIN
 • Dr. AYŞE DOĞAN
 • Dr. SERBÜLENT ORHANER

Bu doktorlar, Soranus Tüp bebek Merkezi bünyesinde tüp bebek tedavisi ve jinekolojik problemlerle ilgili olarak en son teknoloji cihazları kullanarak, çiftlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Ayrıca, merkezin diğer uzman doktorları alanında uzmanlaşmıştır ve çiftlere en uygun tedavi yöntemini belirlemek için en son teknolojik cihazları kullanmaktadırlar.

Soranus Tüp Bebek Merkezi Sunduğu Tedaviler

Soranus Tüp Bebek Merkezi, kısırlık sorunu yaşayan çiftlere çeşitli tedaviler sunar. Bu tedaviler arasında:

 • Çocuk sahibi olmakta güçlük çeken çiftlerin değerlendirilmesi
 • Spermiyogram
 • Hormon testleri
 • Tanısal ve girişimsel laparoskopi ve histeroskopi
 • Yumurtlama tedavileri (Ovulasyon indüksiyonu)
 • Aşılama için sperm hazırlanması (Sperm yıkama)
 • Aşılama (Intrauterin inseminasyon)
 • Azoospermik hastalarda testiste sperm aranması (TESA, TESE),
 • Tüp Bebek (IVF) ve mikroenjeksiyon(ICSI)
 • Lazer ile destekli yuvalama (assited hatching)
 • Blastokist transferi (5. gün transferi)
 • Embriyo dondurma, embriyo havuzlama
 • Sperm dondurma,
 • Yumurta dondurma
 • Preimplantasyonel Genetik Tarama (PGS)
 • Preimplantasyonel Genetik Tanı (PGD)

Soranus Tüp Bebek Merkezi, bu tedavi yöntemlerini son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla birleştirerek, çiftlere en iyi tüp bebek tedavisini sunmayı amaçlar.

Soranus Tüp Bebek Merkezi İletişim / Telefon Numarası 

Soranus Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 02242322470 ‘tür. Bu numarayı arayarak merkeze ulaşabilir, randevu alabilir ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soranus Tüp Bebek Merkezi Randevu 

Soranus Tüp Bebek Merkezi’nde randevu almak için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Telefonla Randevu Alma: Merkezin telefon numarası olan 02242322470 numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu alırken, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz kaydedilir.
 2. Online Randevu Alma: Merkezin resmi web sitesi üzerinden “online randevu“ alabilirsiniz.

Randevu alırken, size verilen tarih ve saatte merkeze gitmeniz gerekmektedir. Randevunuzu alırken gerekli olan kişisel ve tıbbi bilgileri hazır bulundurmanızda fayda vardır.

Soranus Tüp Bebek Merkezi - En İyi Tüp Bebek Merkezleri
Soranus Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir

Soranus Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım için birkaç farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Otobüs: 6A, 92B, B33-H, B40, B41-B, B41-C

Metro: 1, 2, 3

Soranus Tüp Bebek Merkezi’ne ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, merkezin randevu birimini arayarak yardım alabilirsiniz.

Soranus Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi-Ulaşım 

Soranus Tüp Bebek Merkezi, Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, Dikkaldırım Mah. 1. Değirmen Cad. üzerinde yer almaktadır. Merkeze toplu taşıma araçları, özel araç ve taksi ile ulaşım sağlanabilir. Merkezin tam adresi şu şekildedir:

Soranus Tüp Bebek Merkezi Dikkaldırım Mah. 1. Değirmen Cad. N:22/2A Osmangazi Bursa, 16070 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Merkezin yerini harita üzerinde görmek isterseniz, Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.

→Yorum:Soranus Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapabilir veya soru-cevap kısmına merak ettiğiniz konuyu sorabilirsiniz.

Gönderiye Oy Ver!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir